მიღება ვორქშოფებზე; მიღება მენეჯერის პროგრამაზე -
ტრენერი:
📍 თამარ ლომიძე- განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნული ცენტრი- კურიკულუმის ექსპერტი; თამარ გაგოშიძის ნეიროფსიქოლოგიის ცენტრი; ნეიროგანვითარების ცენტრი-,,კარავი“ - ქცევითი თერაპევტი, ჯგუფური თერაპიის სუპერვიზორი; საბავშვო ბაღების საკონსულტაციო ცენტრის საგანმანათლებლო პროგრამების ხელმძღვანელი; ქ.თბილისის საბავშვო ბაღი -,,ანბანელა-SUPER KIDS” - საგანმანათლებლო პროგრამების კოორდინატორი;
გსურთ, საგანმანათლებლო პროცესის დაგეგმვა და დოკუმენტაციის წარმოება სირთულიდან სიამოვნებად აქციოთ? გააძლიერე შენი პროფესიული პრაქტიკა დარგის წამყვან ექსპერტთან ერთად!
ვორქშოფის თემები:
1) საგანმანათლებლო პროცესის დაგეგმვა/პერიოდულობის და ხანგრძლივობის განსაზღვრა/მოკლევედიანი და გრძელვადიანი გეგმის ფორმების შექმნა/შევსება;
2) საგანმანათლებლო პროცესის ფარგლებში შექმნილი დოკუმენტაციის წარმოება: ინდივიდუალიზაცია/ბავშვის ინდივიდუალური პორტფოლიო/აღმზრდელ-პედაგოგის, აღმზრდელის პორტფოლიო/დაკვირვება/შეფასება/ინდივიდულაური განვითარების გეგმა;
3) დაწესებულების ფიზიკური გარემოს შიდა და გარე სივრცეების მოწყობა კურიკულუმის შესაბამისად/უნივერსალური დიზაინის პრინციპების გათვალიწინებით;
როგორ ვმუშაობთ?
თქვენ ირჩევთ თემას, ჩვენ ვატარებთ სიღრმისეულ, პრაქტიკულ ვორქშოფს.